دانلود سریال جدید

دانلود سریال , دانلود سریال جدید, دانلود رایگان سریال, دانلود سریال ایرانی, دانلود سریال با لینک مستقیم, دانلود سریال با کیفیت بالا

اقامت اروپا

اقامت اروپا

اروپا با توجه به نرخ بالای حقوقی که در بعضی از کشورها دارد و همچنین سطح اشتغال مناسبی که فراهم نموده است، مهاجران زیادی را جذب نموده است. قبل از مهاجرت به اروپا باید مسیر مهاجرت و مقصد خود را انتخاب نمائید. راه های زیادی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد راه هایی از جمله تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و... .

 

هر کشور اروپایی برای اخذ اقامت اروپا قوانین خاصی تنظیم نموده است. دغدغه اصلی مهاجران به اروپا یادگیری زبان آن کشور است زیرا در اکثر کشورهای اروپایی اگر شما دانش آن زبان را نداشته باشید، نمی توانید در آن کشور مشغول به کار و زندگی شوید. اما کشورهیا زیادی هم وجود دارد که شما با همان زبان انگلیسی می توانید مشغول به زندگی شوید. کشورهایی از جمله هلند، نروژ، مجارستان و...

کار در اروپا

 اخذ ویزای کار از کم ریسک ترین راه های مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا محسوب می شود. ویزای کار به دو دسته تقسیم می شود.

ویزای جست و جوی کار(job seeker) و ویزای کاری (Job offer). ویزای جست و جوی کار را  از کشورهای اروپایی از جمله آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی می توان دریافت نمود و  از هر کشوری در اروپا دعوت نامه شغلی دریافت نمائید،  می توانید برای ویزای job offer اقدام نمائید.

ویزای جست و جوی کار به شما امکان می دهد در مدت زمان مشخص در کشور حضور داشته باشید و بعد از یافتن کار می توانید اقامت بلند آن کشور را دریافت نمائید. برای اخذ این ویزای باید شرایط لازم را احراز نمائید و همچین در سن مناسبی اقدام نمائید.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این امکان را دارد که برای کار در اروپا و اخذ ویزای اروپا خدمات منحصر به فردی را به شما ارائه دهد. برای بررسی شرایط خود با مشاورین ما تماس حاصل بفرمایئد.